Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

LAUANTAI 7.11.2015

                                                            MINUUTIT                        TULOS

Alapörkän Ewita                                1. erä 6/107                           85,08p             5/17

                                                           2. erä 136/105

Arpan Riitu                                        1. erä 65/74                           78,08p             6/17

                                                           2. erä 146/114

Eräjätkän Sissi                                   1. erä 86/120                         88,21p             3/17

                                                           2. erä 48/101                         vara-CACIT

Honkasuoran ET                                1. erä 6/110                           92,58p             1/17

                                                           2. erä 104/120                       CACIT

Jahti-Ukon Jore                                  1. erä 8/86                             73,75p            8/17

                                                           2. erä 9/88

Jaro                                                     1. erä 76/30                          57,71p             10/17

                                                            2. erä 38/95

Karkelon Iceman Hitsi Jr                   1. erä 240/16                         17,67p            14/17

Kempin Arla                                       1. erä 27/64                          76,67p            7/17

                                                            2. erä 125/120

Kerijussin Joona                                 1. erä 31/113                         86,92p            4/17

                                                            2. erä 81/101

Kerokaltion Rasmus                           1. erä 133/120                       69,04p            9/17

                                                            2. erä 75/37                           kesk.

Koivukulman Artturi                          1. erä 240/-                            2,00p             16/17

Kuusitarhan Milla                               1. erä 15/98                           57,13p           11/17

                                                            2. erä 118/36

Leppäloukon Leka                              1. erä 62/16                           51,50p           12/17

                                                            2. erä 46/104

Luontopolun Retu                               1. erä 29/120                         91,50p            2/17

                                                            2. erä 70/115

Mannikarin Viivi                                1.erä 21/54                            31,50p            13/17

                                                            2. erä 219/-

Tulipätsin Ärjyleimu                          1. erä 20/102                        LUOPUI

                                                            2. erä 178/0

Vitikon Veera                                     1. erä 240/-                            3,00p             15/17

 

SUNNUNTAI 8.11.2015                  MINUUTIT                         TULOS

Alapörkän Ewita                               1. erä 240/-                             4,00p               14/17

Arpan Riitu                                        1. erä 5/120                            93,08p             2/17

                                                           2. erä 16/110

Eräjätkän Sissi                                   1. erä 62/104                          50,33p            12 /17

                                                           2. erä 178/-

Honkasuoran ET                               1. erä 13/115                           77,96p            6 /17

                                                          2. erä 27/70 

Jahti-Ukon Jore                                 1. erä 33/104                           93,58p             1/17

                                                          2. erä 26/120                           CACIT

Jaro                                                    1. erä 42/98                            73,46p              8/17

                                                           2. erä 97/75                            kesk.

Karkelon Iceman Hitsi Jr                  1. erä 54/45                            42,25p              13/17

                                                          2. erä 22/33

Kempin Arla                                     1. erä 77/100                          75,17p              7/17

                                                          2. erä 143/84

Kerijussin Joona                                1. erä 23/120                         92,54p              3/17

                                                           2. erä 16/103                        vara-CACIT

Kerokaltion Rasmus                                                                        LUOPUI

Koivukulman Artturi                        1. erä 188/113                       52,46p               11/17

                                                          2. erä 52/-

Kuusitarhan Milla                             1. erä 56/62                           68,04p              9/17

                                                          2. erä 138/101

Leppäloukon Leka                            1. erä 17/120                         59,50p              10/17

                                                          2. erä 223/-

Luontopolun Retu                             1. erä 22/120                         91,54p              4/17

                                                          2. erä 15/115

Mannikarin Viivi                                                                            LUOPUI

Tulipätsin Ärjyleimu                         1. erä 59/-                             LUOPUI

Vitikon Veera                                    1. erä 32/106                         87,63p              5/17

                                                           2. erä 14/113

 

YHTEISTULOKSET:

1. Luontopolun Retu                          183,04p

2. Kerijussin Joona                             179,46p

3. Arpan Riitu                                    171,16p

4. Honkasuoran ET                            170,54p

5. Jahti-Ukon Jore                              167,33p

6. Kempin Arla                                  151,84p

7. Eräjätkän Sissi                               138,54p

8. Jaro                                                 131,17p

9. Kuusitarhan Milla                          125,17p

10. Leppäloukon Leka                       111,00p

11. Vitikon Veera                               90,63p

12. Alapörkän Ewita                          89,08p

13. Kerokaltion Rasmus                    69,04p

14. Karkelon Iceman Hitsi Jr             59,92p

15. Koivukulman Artturi                   54,46p

16. Mannikarin Viivi                         31,50p

17. Tulipätsin Ärjyleimu                   00,00p

 


©2017 Kainuun Ajokoirakerho ry - suntuubi.com